Овочева пошта знову з вами!

    Любі друзі, сьогодні 2-го квітня розпочинає свою роботу сайт Овочева пошта!

    Наша тривала відпустка скінчилася і ми з новими силами та складом готові радувати Вас смачними та корисними продуктами.

    Зараз цей чудовий проєкт змінив власника, але він не стороння людина. Олексій Урсуленко був одним з партнерів-постачальників, а зараз, натхненний та сповнений гарних ідей буде очолювати цей проєкт.

    Як він сам каже: «Коли людину наповнює Справжня Любов вона поширюється на все, вона не має особистого, не має розмежувань і обмежень. Змінюється мій спосіб життя, а також перероджується справа, якою я займаюсь. Сьогодні живучі в Еко садибі Радуга я перезапускаю проєкт «Овочева Пошта»!!! Чому саме перезапускаю? - цей проєкт не новий, його колись почав Олександр і Олена Синюк, чудові, доброзичливі люди зі світлими думками та ідеями.

    Натхненний основною концепцією розпочинаю вирощувати для Вас на власному круглому городі в Еко садибі Радуга смачні сортові, натуральні овочі та зелень!!! Безумовно моєї Еко садиби поки не вистачить на всіх, тому, заручаюсь підтримкою друзів з півдня України, серед яких багато Еко садиб, різних локальних господарств, які вирощують натуральні овочі.

    Крім того, на сайті, Ви зможете придбати цільнозернову продукцію нашої торгової марки «Оса», та багато інших смачних і корисних товарів.

    Цей сайт зручний не лише мені, а й моїй великій Родині. Всі охочі можуть легко замовити собі та своїм близьким корисні овочі, фрукти, зелень, горіхи, масла, цільнозернові продукти та багато іншої  корисної продукції.».

    Тож не зволікайте, харчуйтеся смачно та корисно,  будьте здорові та допоможіть селянським і фермерським господарствам Херсонщини!

02.04.2021

Продукція власного виробництва

Коментарі 0