Крем-мед, мед-суфле - Спробуйте!

Запрошуємо вас спробувати Мед-суфле та познайомитись з виробницею, Світланою Лавриненко.

Виробництво крем-меду знаходиться в селі Таврійське, Голопристанського району, Херсонської обл. В нашій області дуже розвинене бджільництво. Але споживання меду в нашій країні не високе. В основному бджолярі свій продукт відправляють на експорт. Саме тому фермерське господарство «Таврійський пасічник» вирішили створити виробництво крем-меду для підвищення внутрішнього ринку.

Ми хочемо зробити мед смачніше, зручнішим у користуванні, як вважав це засновник ідеї створення крем меду І. Дж. Дайс в Канаді в 1928 році. Саме він вважав не зручним вживати звичайний мед, тому що рідкий мед розтікається, а закристалізований має не дуже приємні кристали які не всі люблять. Довгим помішуванням меду і його відстоювання при низькій температурі дали результат абсолютно вражаючий, він став ніжним, набагато світліше, наповненим киснем і навіть змінився смак, але при цьому не змінилися якості меду.

Чесно кажучи ніколи не думали, що зі звичайного меду без будь-яких секретів і добавок може вийде такий цікавий і ніжний продукт.

Цей продукт став відомий в Європі, для України це новинка.

22.07.2020


Коментарі 0