breadcrumbs_revolution_theme

"Овочева пошта" - це проєкт, який поєднує виробників та споживачів. Надає першим можливість продати свою продукцію, другим - споживати найякіснішу городину практично з поля.

Наша команда протягом 10 років працює у плодоовочевій сфері.
Ми навчали виробників:

  • вирощувати якісну продукцію
  • застосовувати технології, дружні до навколишнього середовища
  • шукати нові бізнес моделі та канали збуту.


Ще у 2018 році ми побачили, що від фермера до споживача утворився надто довгий ланцюжок посередників. Спочатку продукція їде на ринок Копані, формується в партії, їде на розподільчі центри, перебирається, потім їде на дрібніші ринки, знову перебирається, а вже потім потрапляє на роздрібний ринок, де її може купити споживач.
Ми замислилися: «Чи знають люди фермера, продукцію якого споживають? Якої якості та свіжості товар на полицях магазинів?» Не отримавши відповіді на ці питання, ми вирішили створити інтернет-магазин "для своїх", де споживачі добре знають виробників і впевнені в якості продукту

Скоротити логістичний ланцюг, підтримати місцевих виробників та надати кінцевому споживачу якісний український продукт - основна ідея проекту Овочева Пошта.


Спочатку ми працювали "для своїх" шеф-кухарів, обслуговуючи ринок - HoReCa (готелі, ресторани, кафе).
Цей сегмент стрімко розвивався та вимагав найсвіжіші продукти відмінної якості від українського виробника. Ми ретельно підбирали виробників, розширювали територію доставки продуктів, задовольняли вимоги найвибагливіших гурманів, мали плани вже й на курортний сезон 2020. Та виклики цього року змусили нашу команду шукати нові рішення, нові шляхи розвитку.
Саме тому проєкт "Овочева Пошта" відкриває ще один напрямок діяльності. Ми продовжуємо працювати з HoReCa, але тепер продукцію "для своїх" можна замовити й кожному споживачу з доставкою до дверей у м. Херсоні, та в будь-який куточок України.

Саме тому, проєкт "Овочева Пошта" відкриває ще один напрямок діяльності.
Ми продовжуємо працювати з напрямком HoReCa, але тепер продукцію "для своїх" можно буде замовити й кожному споживачу з доставкою до дверей у м.Херсоні та в будь-який інший куточок України.


НАЙКОРОТШИЙ ШЛЯХ НАТУРАЛЬНИХ ФЕРМЕРСЬКИХ ПРОДУКТІВ ВІД ХЕРСОНСЬКОГО ВИРОБНИКА
Інтернет-магазин oposhta.com
На нашому оновленому сайті ми об'єднали найкращих виробників Херсонщини, які з любовью вирощують найякісніші продукти, а Овочева Пошта в найкоротшій термін доставить їх до вашого столу. Ми постійно розширюємо асортимент, шукаємо якісних виробників та споживачів.


Якщо ви, вирощуєте якісний продукт, або маєте продукт з доданою вартісттю, проект Овочева Пошта запрошує вас стати партнером