26.00 грн.

Кожен вівторок та четвер

Відправлення замовлень Новою поштою або доставка по Херсону кожен вівторок та четвер.

За умови оформлення замовлення на сайті до 22:00 попереднього дня доставки (до понеділка або середи)


Детальні умови доставки та оплати

Ще не було питань.

Овочева Пошта переходить на літній час
Овочева Пошта переходить на літній час
Вихідні наближаються, встигніть замовити найсмачніші овочі, фрукти, сири та хліб. Овочева пошта вже отримали перші відгуки з Харкова, Києва та Херсону, тоже не зволікайте, замовляйте. Також повідомляємо, що Овочева Пошта переходить на літній час, в з..
Наші виробники ягід та фруктів
Наші виробники ягід та фруктів
Всім привіт! Сьогодні розповімо про ще одного учасника Овочевої Пошти,  Олега, який є виробником ягід та фруктів Скадовського району. Він вирощує найсолодшу черешню, персики, які нам доводилось куштувати. Він має холодильне обладнання та намагає..
Наші виробники томатів та огірків
Наші виробники томатів та огірків
Сьогодні хочемо розповісти про виробника томатів та огірків. Якось ми вже писали про цього виробника, який дуже піклується про навколишне середовище та екоголічність вирощеної продукції, має свій youtube канал та більше 21 тис. дописувачів.Його звуть..
Чи доїде ваше замовлення Новою поштою?
Чи доїде ваше замовлення Новою поштою?
Ми так само, як і ви, хвилюємося щоб всі замовлення доїхали у чудовому стані. Для цього ми відправляємо тільки свіжі продукти відмінної якості, охолоджені, ретельно запаковані. Рецепт працює!Ви отримуєте ваші замовлення у гарному стані. У нас виходит..
Смачнющі херсонські помідорки, як у дитинстві
Смачнющі херсонські помідорки, як у дитинстві
Всі, хто спробував наші помідорчики, у захваті від смаку. Цей смак справжніх українських томатів, давно забутий... Якщо ви ще не куштували помідорчики від Опошта, радимо обов'язково спробувати та пригостити всіх родичів та друзів. Обіцяємо, ви відчує..

Рекомендовані товари

Мітки: помидор, Помидор, томат, Томат, розовый помидор, помидор розовый, Розовый помидор, Помидор розовый, рожевий помідор, помідор рожевий, помідорки рожеві, Помідор рожевий, Рожевий помідор, Помідорки рожеві